A jármű egy lámpaoszlopot is kidöntött, a műszaki mentést a kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók végzik a helyszínen. Az áramszolgáltató szakembereit is helyszínre kérték.
A Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az anyagi kárral járó balesetben senki sem sérült meg. A kamion disznókat szállított, de egy állat sem pusztult el szerencsére. A helyszínen félpályás útzár van érvényben negyed 2-kor.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!