Késő délutánig elsősorban Heves, Jász-Nagykun-Szolnok és Bács-Kiskun vármegyéből érkeztek bejelentések a katasztrófavédelem műveletirányítási ügyeleteire. A legtöbb bejelentés útra dőlt fák, leszakadt ágak, megbontott tetők miatt érkezett, de volt, ahol pincéket öntött el a víz. Az 52-es főút Kecskemét és Fülöpháza közötti szakaszán több helyen is kidőlt fák okoztak fennakadást a közlekedésben, Ludason a Fő utcában dőlt egy fa nagyfeszültségű kábelekre. Szolnokon a Baross utcában és a Gárdonyi Géza utcában is üzletházakba folyt be az esővíz.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!