Frontálisan ütközött két személyautó Mosonszolnokon, a Fő utcában.
A balesethez a mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsikat. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!