Frontálisan ütközött két autó Sátoraljaújhely és Sárospatak között
Kék hírek, 2026.06.22
Frontálisan ütközött két személyautó a 37-es főút Sátoraljaújhely és Sárospatak közötti szakaszán, a 69-es kilométerszelvénynél.
A balesethez a sátoraljaújhelyi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik az egyik gépkocsit áramtalanították. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!