Frontálisan ütközött két autó Sátoraljaújhely és Sárospatak között

Kék hírek, 2026.06.22

Frontálisan ütközött két személyautó a 37-es főút Sátoraljaújhely és Sárospatak közötti szakaszán, a 69-es kilométerszelvénynél.

A balesethez a sátoraljaújhelyi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik az egyik gépkocsit áramtalanították. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!