Gabona és erdő ég Pápoc külterületén

Kék hírek, 2026.06.25

Lábon álló gabona, tarló és erdő ég Pápoc külterületén, mintegy ötven hektárnyi területen.

A Vas vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a sárvári, a kapuvári, a pápai, a szombathelyi hivatásos, a répcelaki önkormányzati és a helyi, illetve a kenyeri önkéntes tűzoltók oltják a lángokat. A helyszínre tartanak további egységek is. A tűzoltók munkáját négy erőgép is segíti.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!