Garázs égett Jászapátiban

Kék hírek, 2026.03.22

Tűz keletkezett egy garázsban, Jászapátiban, a Szőlő utcában.

A negyven négyzetméter alapterületű épületben két elektromos robogó és tűzifa égett. A jászkiséri önkormányzati és a jászapáti önkéntes tűzoltók egy vízsugárral fojtották el a lángokat. A munkálatokat egy szabadnapos tűzoltó is segítette.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!