Tűz keletkezett egy garázsban, Jászapátiban, a Szőlő utcában.
A negyven négyzetméter alapterületű épületben két elektromos robogó és tűzifa égett. A jászkiséri önkormányzati és a jászapáti önkéntes tűzoltók egy vízsugárral fojtották el a lángokat. A munkálatokat egy szabadnapos tűzoltó is segítette.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!