Gaz és szemét égett Tiszabőn

Kék hírek, 2026.06.28

Három-négy hektáron a gazos terület és az ott összehordott szemét égett Tiszabőn, a Gorkij út utáni szakaszon.

A szolnoki hivatásos tűzoltók négy vízsugárral és kéziszerszámokkal dolgoztak a tűz megfékezésén.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!