Gyalogost gázolt el egy autó a III. kerületben

Kék hírek, 2026.04.15

Elgázolt egy gyalogost, majd fának csapódott egy gépkocsi a III. kerületi Ezüsthegy utcában, a Virág utca és a Donát utca közötti szakaszon.

A baleset következtében a fa egy kapura dőlt. A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, amelyben csak a vezetője utazott. Az egység mellett a társhatóságok is a helyszínen dolgoznak.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!