Mint írták, a rendőrök hétfőn Ózd és Arló között ellenőrizték a gyanúsítottat és a járművét. A férfinél talált több mint 2,5 millió forintot, a nagy értékű autót és a mintegy 200 gramm kábítószert lefoglalták.
A nyomozók a férfit őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását. A gyanúsított több kábítószer-elosztónak volt a "felsőbb kapcsolata", így további nyomozás várható a hálózat teljes felszámolása érdekében - közölték.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!