Hármas baleset történt az M0-ás autóúton, Gyál közelében

Kék hírek, 2026.02.03

Összeütközött két személygépkocsi és egy kisteherautó az M0-ás autóúton, az M5-ös lehajtó közelében, Gyál térségében, a 33-as kilométerszelvénynél.

A három járműben összesen öt ember utazott. A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították a személygépkocsikat. Az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.
(BM OKF)

Címkék

Baleset M0 Gyál


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!