Hármas baleset történt az M0-ás autóúton, Gyál közelében
Kék hírek, 2026.02.03
Összeütközött két személygépkocsi és egy kisteherautó az M0-ás autóúton, az M5-ös lehajtó közelében, Gyál térségében, a 33-as kilométerszelvénynél.
A három járműben összesen öt ember utazott. A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították a személygépkocsikat. Az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!