Hármas karambol történt a 33-ason, Füzesabonynál

Kék hírek, 2026.04.24

Három gépkocsi ütközött össze a 33-as főút 2-es és 3-as kilométerszelvénye között, Füzesabony térségében.

A füzesabonyi hivatásos tűzoltók és a közútkezelő szakemberei érkeztek a helyszínre. A baleset miatt forgalmi akadály alakult ki, az érintett útszakaszon irányítás mellett halad a közlekedés.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!