Három gépkocsi ütközött össze a 33-as főút 2-es és 3-as kilométerszelvénye között, Füzesabony térségében.
A füzesabonyi hivatásos tűzoltók és a közútkezelő szakemberei érkeztek a helyszínre. A baleset miatt forgalmi akadály alakult ki, az érintett útszakaszon irányítás mellett halad a közlekedés.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!