Harminc hektáron ég a vegetáció Miskolc szélén

Kék hírek, 2025.08.15

Száraz fű, bozótos gyulladt meg Miskolc szélén, a Kiskőbánya-dűlőben.

A nagyjából harminchektáros területre három miskolci, egy diósgyőri hivatásos egységet riasztottak, a beavatkozást a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja. A rajok több oldalról, több vízsugárral, kéziszerszámokkal, háti permetezővel oltják a tüzet, illetve védik a lakóingatlanokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!