Három hektáron égett le a tarló a Tószegtől délre eső külterületen.
A szolnoki hivatásos tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat. Az oltást egy munkagép is segítette, amellyel körbetárcsázták a területet. Az egységek jelenleg az utómunkálatokat végzik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!