Három hektáron égett a tarló Tószeg külterületén

Kék hírek, 2026.06.28

Három hektáron égett le a tarló a Tószegtől délre eső külterületen.

A szolnoki hivatásos tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat. Az oltást egy munkagép is segítette, amellyel körbetárcsázták a területet. Az egységek jelenleg az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!