A villanyóránál keletkezett tűz átterjedt a tetőre is. A Győr-Moson-Sopron vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a helyi, a lébényi és a csornai hivatásos tűzoltók három vízsugárral eloltották a lángokat. Az egységek egy gázpalackot is kihoztak az épületből. A rajok az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!