Háztűzben meghalt egy ember Horton

Kék hírek, 2025.12.14

Háztűzben meghalt egy férfi Horton vasárnap kora este - közölte a Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságának (BM OKF) helyettes szóvivője az MTI-vel.

Dóka Imre tájékoztatása szerint korábban kisebb tűz volt egy családi ház egyik szobájában a Táncsics Mihály úton, amelyben egy hatvanas éveiben járó férfi meghalt, feltehetően füstmérgezésben.

Mire a tűzoltók kiérkeztek, a tüzet már eloltották, az egység az ingatlant átszellőztette - tette hozzá.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!