Kigyulladt mintegy kétszáz négyzetméternyi szemét és aljnövényzet Kamond és Kisberzseny között, a 8-as főút mellett.
Az ajkai hivatásos, a celldömölki önkormányzati és a jánosházi önkéntes tűzoltók érkeztek ki. Az egységek három vízsugárral már körülhatárolták a lángokat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!