Hulladék ég a 8-as főút mellett

Kék hírek, 2026.05.26

Kigyulladt mintegy kétszáz négyzetméternyi szemét és aljnövényzet Kamond és Kisberzseny között, a 8-as főút mellett.

Az ajkai hivatásos, a celldömölki önkormányzati és a jánosházi önkéntes tűzoltók érkeztek ki. Az egységek három vízsugárral már körülhatárolták a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!