Tűz keletkezett egy hulladéktárolóban Kisigmándon, az Erdősor útnál.
A komáromi és a kisbéri hivatásos, illetve a nagyigmándi önkormányzati, valamint a kocsi és ácsi önkéntes tűzoltók érkeztek ki. A tűzoltók öt vízsugárral oltják a lángokat. Munkájukat egy rakodógép is segíti.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!