Hulladék ég Kisigmándon

Kék hírek, 2026.05.26

Tűz keletkezett egy hulladéktárolóban Kisigmándon, az Erdősor útnál.

A komáromi és a kisbéri hivatásos, illetve a nagyigmándi önkormányzati, valamint a kocsi és ácsi önkéntes tűzoltók érkeztek ki. A tűzoltók öt vízsugárral oltják a lángokat. Munkájukat egy rakodógép is segíti.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!