Hulladék ég Zalahalápnál

Kék hírek, 2026.05.26

Kigyulladt egy hulladékgyűjtő telep Zalahaláp külterületén.

Mintegy kétszáz négyzetméteren ég a szemét. A badacsonytomaji hivatásos és a tapolcai önkormányzati tűzoltók egy badacsonytomaji és egy ajkai vízszállító jármű közreműködésével, négy vízsugárral oltják a lángokat. A rajok megakadályozták a tűz továbbterjedését. A helyszínen vannak a zalahalápi és sáskai önkéntes tűzoltók is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!