Hulladék égett Kispesten

Kék hírek, 2026.04.29

Meggyulladt a szemét egy kukásautóban, Budapest XIX. kerületében, a Zrínyi és a József Attila utca kereszteződésénél.

A mintegy húsz köbméternyi hulladékot egy parkolóban kiborították a járműből, és a fővárosi hivatásos tűzoltókat riasztották a tűzhöz. A raj egy vízszállító gépkocsi közreműködésével eloltotta a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!