A helyszínre elsőként a kiskunhalasi hivatásos tűzoltóság két gépjárműfecskendője és vízszállítója érkezett meg, azután a kiskőrösi hivatásos egység is befutott. A rajok leválasztották az épületet a közművekről és két gázpalackot is a szabadba vittek. Az egységek három vízsugárral előbb körülhatárolták, majd megszüntették a lángokat, az épületet pedig légzésvédelem mellett átvizsgálták.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!