A baleset a Balaton felé vezető oldal 28-29-es kilométere között történt. Az egyik jármű a belső, a másik a leállósávban állt meg, így csak egy sávon lehet közlekedni, az autópálya forgalma torlódik. Az érdi hivatásos tűzoltók áramtalanítottak. A két gépkocsiban összesen hatan utaztak, a helyszínre mentő érkezett.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!