Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szombat délben azt közölte az MTI-vel: motorosbaleset történt a Nógrád vármegyei Nőtincs közelében, emiatt a 2-es főút érintett szakaszát lezárták. Azt írták, álló autónak ütközött egy motorkerékpáros a 2-es főúton, az 50-es és 51-es kilométer között.
Kora délután az Útinform azt közölte, hogy a 2-es főúton, Szendehely és Rétság között két baleset is történt száz méterre egymástól. Az 50-es kilométernél mindkét helyszínen irányonként egy sáv járható.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!