Ismét járható a baleset miatt lezárt 2-es út

Kék hírek, 2025.08.30

Ismét járható a baleset miatt lezárt 2-es út Nőtincs közelében - derül ki az Útinform szombat kora délutáni tájékoztatásából.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szombat délben azt közölte az MTI-vel: motorosbaleset történt a Nógrád vármegyei Nőtincs közelében, emiatt a 2-es főút érintett szakaszát lezárták. Azt írták, álló autónak ütközött egy motorkerékpáros a 2-es főúton, az 50-es és 51-es kilométer között.

Kora délután az Útinform azt közölte, hogy a 2-es főúton, Szendehely és Rétság között két baleset is történt száz méterre egymástól. Az 50-es kilométernél mindkét helyszínen irányonként egy sáv járható.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!