Jelzett a szén-monoxid érzékelő Győrben

Kék hírek, 2026.06.25

A szén-monoxid érzékelő jelzése miatt riasztották a város hivatásos tűzoltóit Győrben egy Szent István úti lakáshoz.

A raj és a gázszolgáltató munkatársai méréseket végeztek a fürdőszobában és nagyon nagy koncentrációban kimutatták a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A gázkészüléket kizárták a hálózatból.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!