A szén-monoxid érzékelő jelzése miatt riasztották a város hivatásos tűzoltóit Győrben egy Szent István úti lakáshoz.
A raj és a gázszolgáltató munkatársai méréseket végeztek a fürdőszobában és nagyon nagy koncentrációban kimutatták a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A gázkészüléket kizárták a hálózatból.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!