Jelzett a szén-monoxid érzékelő Hatvanban

Kék hírek, 2026.06.26

A szén-monoxid-érzékelő jelzése miatt riasztották a tűzoltókat Hatvanban, egy Horváth Mihály úti lakásba.

A helyi hivatásos tűzoltók vonultak ki a helyszínre. Az egység méréseket végezett, és kimutatta a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A helyszínre a gázszolgáltató munkatársai is kiérkeztek
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!