Kamion és kisteherautó ütközött össze az 52-es főúton, Kecskemét közelében, a 7-es és 8-as kilométerszelvény között.
A balesethez a kecskeméti hivatásos tűzoltókat riasztották, akik egy embert kiszabadítottak az egyik járműből. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!