A baleset következtében a kisteherautó kidöntött egy táblát, majd a szántóföldön állt meg. A nagyigmándi önkormányzati és a kocsi önkéntes tűzoltók érkeztek a helyszínre, áramtalanították a kisebb járművet. A baleset miatt félpályán lezárták az érintett útszakaszt.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!