Kandelábernek ütközött egy autó Nyíregyházán

Kék hírek, 2025.12.18

Kandelábernek ütközött egy személyautó Nyíregyházán, a Sóstói úton.

A Stadion utca és a Stadion köz közötti szakaszán történt baleset következtében az oszlop kitört. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a gépkocsit. Az áramszolgáltató szakemberei is a helyszínre érkeztek. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!