Karambol a 35-ös főúton, Debrecennél

Kék hírek, 2026.02.23

Egymásnak ütközött két személygépkocsi a 35-ös főúton, Debrecen közelében, a 78-as kilométerszelvénynél.

Egy embert a debreceni hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével kiszabadítottak és áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!