Egymásnak ütközött két személygépkocsi a 35-ös főúton, Debrecen közelében, a 78-as kilométerszelvénynél.
Egy embert a debreceni hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével kiszabadítottak és áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!