Karambol a 470-es főúton, Békés és Békéscsaba között
Kék hírek, 2025.12.16
Összeütközött egy kisteherautó és két személykocsi a 470-es főút 14-es kilométerénél, Békés és Békéscsaba között.
A három jármű hat utasához mentő érkezett. A békési önkormányzati és önkéntes tűzoltók végzik a műszaki mentést. A főút érintett szakaszát átmenetileg teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!