Karambol a rajkai határátkelőn

Kék hírek, 2025.12.20

Két autó hajtott egymásba az M15-ös sztrádán, a rajkai határátkelőn.

A két kocsiban összesen öten ültek, a helyszínre mentő is érkezett. A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók áramtalanítottak. A járművek akadályozzák a forgalmat, ezért fennakadásra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!