Két autó hajtott egymásba az M15-ös sztrádán, a rajkai határátkelőn.
A két kocsiban összesen öten ültek, a helyszínre mentő is érkezett. A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók áramtalanítottak. A járművek akadályozzák a forgalmat, ezért fennakadásra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!