Összeütközött két személyautó Berentén, az Esze Tamás utcában.
A kazincbarcikai hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járműveket, amelyekben összesen hárman utaztak. Az egyiküket a mentők a raj segítségével emelték ki a gépkocsijából. A baleset helyszínén teljes szélességében lezárták az utat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!