Összeütközött két személyautó Kalocsán, a Széchenyi úton, azaz az 51-es főút belterületi szakaszán, a Zöldfa utca közelében.
A járművekben összesen hárman utaztak, az egyiküket a mentők vizsgálják. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a gépkocsikat. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!