Karambol Nyíregyházán

Kék hírek, 2026.06.01

Egymásnak ütközött két személyautó Nyíregyházán, a Debreceni úton, azaz a 4-es főúton, a Palánta utca közelében.

A város hivatásos tűzoltói áramtalanították az egyik gépkocsit. A helyszínen vannak a mentők is. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!