Egymásnak ütközött két személyautó Nyíregyházán, a Debreceni úton, azaz a 4-es főúton, a Palánta utca közelében.
A város hivatásos tűzoltói áramtalanították az egyik gépkocsit. A helyszínen vannak a mentők is. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!