Összeütközött két személyautó Dejtár közelében, a 22-es főúton, a 2201-es útnál.
A balassagyarmati és a rétsági hivatásos, valamint az érsekvadkerti önkéntes tűzoltók vonultak ki a balesethez, amelyhez a mentőket is riasztották. A rajok áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!