Karambol történt a 22-es főúton

Kék hírek, 2025.12.16

Összeütközött két személyautó Dejtár közelében, a 22-es főúton, a 2201-es útnál.

A balassagyarmati és a rétsági hivatásos, valamint az érsekvadkerti önkéntes tűzoltók vonultak ki a balesethez, amelyhez a mentőket is riasztották. A rajok áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!