Karambol történt a 62-es főúton

Kék hírek, 2025.11.18

Egymásnak ütközött két személygépjármű a 62-es főúton, Székesfehérvár térségében, a 42-es kilométerszelvénynél.

Az autókban csak a sofőrök utaztak, akik ki tudtak szállni a tűzoltók kiérkezésére. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!