Egymásnak ütközött két személygépjármű a 62-es főúton, Székesfehérvár térségében, a 42-es kilométerszelvénynél.
Az autókban csak a sofőrök utaztak, akik ki tudtak szállni a tűzoltók kiérkezésére. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!