Karambol történt a 82-es főúton

Kék hírek, 2026.06.02

Összeütközött egy személygépkocsi és egy kisteherautó a 82-es főúton, Győr közelében, a 70. kilométernél.

A műszaki mentést végző győri hivatásos tűzoltók feszítővágóval kiszabadítottak, majd kiemeltek egy embert az egyik gépkocsiból. A raj áramtalanította a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták a baleset miatt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!