Összeütközött egy személygépkocsi és egy kisteherautó a 82-es főúton, Győr közelében, a 70. kilométernél.
A műszaki mentést végző győri hivatásos tűzoltók feszítővágóval kiszabadítottak, majd kiemeltek egy embert az egyik gépkocsiból. A raj áramtalanította a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták a baleset miatt.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!