Karambolozott két autó Debrecenben

Kék hírek, 2026.02.19

Összeütközött két személyautó Debrecenben, a BMW körúton, az M35-ös autópálya közelében.

A járművekben egy-egy ember utazott, mindketten ki tudtak szállni. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a gépkocsik egyikét. A baleset helyszínén félpályán halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!