Két autó karambolozott a 15-ös főúton

Kék hírek, 2025.11.29

Összeütközött két személyautó Rajkánál, a 15-ös főút 16-os és 17-es kilométere közötti szakaszán.

A baleset következtében az egyik kocsi az árokba borult. A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!