Két autó karambolozott az 1-esen, Almásfüzitőnél

Kék hírek, 2026.04.07

Összeütközött két gépkocsi az 1-es főút 76-os és 77-es kilométerszelvénye között, Almásfüzitő térségében.

A komáromi hivatásos tűzoltók áramtalanították a karambolos járműveket. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, valamint a közútkezelő szakembereit is értesítették az úttestre került szennyeződés miatt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!