Összeütközött két gépkocsi az 1-es főút 76-os és 77-es kilométerszelvénye között, Almásfüzitő térségében.
A komáromi hivatásos tűzoltók áramtalanították a karambolos járműveket. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, valamint a közútkezelő szakembereit is értesítették az úttestre került szennyeződés miatt.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!