Két autó karambolozott Hajdúböszörményben

Kék hírek, 2025.08.12

Egymásba futott két személyautó Hajdúböszörményben, a Dorogi utcában, a Domb utcánál.

A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a gépkocsikat, és felitatták az úttestre kifolyt motorolajat. A helyszínre érkeztek a mentők is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!