Összeütközött két személygépkocsi Kunhegyesen, a 34-es főút és az Árpád utca kereszteződésénél.
A helyi önkormányzati tűzoltók végzik a műszaki mentést, amely során áramtalanítják a járműveket. A mentőszolgálat is a helyszínen dolgozik. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!