Két autó karambolozott Nagykátán

Kék hírek, 2026.05.11

Két gépkocsi ütközött össze Nagykátán, az Ady Endre úton, a Rezeda utca és az Álmos utca közötti szakaszon.

A karambol következtében egy parkoló autó is károsodott. Összesen négyen utaztak a közlekedő járművekben, amelyeket a nagykátai hivatásos tűzoltók áramtalanítottak. Az egység mellett a mentők is kiérkeztek a helyszínre, ahol félpályán lezárták az érintett útszakaszt a baleset miatt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!