Két személyautó karambolozott Siófoknál, az M7-es autópálya lehajtója és az Előd utca kereszteződésében.
A balesethez a siófoki hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsikat. Az érintett útszakaszon irányítás mellett halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!