Két autó karambolozott Tata külterületén

Kék hírek, 2026.01.11

Összeütközött két személyautó Tata külterületén, a 8137-es út 2-es és 3-as kilométere közötti szakaszán.

A tatabányai hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járműveket. A társhatóságok is az esetnél dolgoznak. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!