Két autó ütközött a XIV. kerületben

Kék hírek, 2026.06.25

Összeütközött két személygépkocsi Budapest XIV: kerületében, a Nagy Lajos király útján, a Fogarasi út közelében.

A főváros hivatásos tűzoltói áramtalanították az egyik járművet. A baleset a közösségi közlekedés forgalmát is akadályozza.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!