Két autó ütközött az 52-es főúton

Kék hírek, 2026.06.26

Két személyautó ütközött össze Solt és Fülöpszállás között, az 52-es főút 48-as kilométerszelvényénél.

A műszaki mentést a solti hivatásos tűzoltók végzik. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!