Két gépkocsi ütközött össze az M1-es autópálya 19-es kilométerszelvényénél, Biatorbágy térségében, a Budapest felé vezető irányban.
A bicskei önkormányzati tűzoltók áramtalanították a karambolos járműveket, amelyekben összesen hárman utaztak. A balesethez a társhatóság és a bicskei önkéntes tűzoltók is kiérkeztek.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!