Két autó ütközött össze az M1-esen, Biatorbágynál

Kék hírek, 2026.03.04

Két gépkocsi ütközött össze az M1-es autópálya 19-es kilométerszelvényénél, Biatorbágy térségében, a Budapest felé vezető irányban.

A bicskei önkormányzati tűzoltók áramtalanították a karambolos járműveket, amelyekben összesen hárman utaztak. A balesethez a társhatóság és a bicskei önkéntes tűzoltók is kiérkeztek.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!