A Városkapu utcai kereszteződésnél történt balesethez a fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak, áramtalanítottak. Mindkét autóban csak annak vezetője ült, egyiküket ki kellett emelni járművéből. A helyszínre mentő is érkezett. Az autók akadályozzák a forgalmat, amelyet egy időre meg is állítottak.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!