Két autó ütközött össze Budapest határában, a Külső Fóti úton

Kék hírek, 2025.08.28

Egymásba hajtott két személykocsi Budapest szélén, a tizenötödik kerületi Külső Fóti úton.

A Városkapu utcai kereszteződésnél történt balesethez a fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak, áramtalanítottak. Mindkét autóban csak annak vezetője ült, egyiküket ki kellett emelni járművéből. A helyszínre mentő is érkezett. Az autók akadályozzák a forgalmat, amelyet egy időre meg is állítottak.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!