Összeütközött két gépkocsi Szombathelyen, a Csaba utcában, a Szatmár utca közelében.
A vezetők a városi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt ki tudtak szállni a járművekből, amelyeket az egység áramtalanított. A balesethez a mentők is kiérkeztek, a forgalom irányítás mellett halad az érintett útszakaszon.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!