A szegedi hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsikat. A helyszínre mentő is érkezett.
A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a balesetben az egyik autó felborult. A balesetet vélhetőleg elsőbbség meg nem adása okozhatta.
Portálunk információja szerint a helyszínről 3 embert vittek el a mentők, de úgy tudjuk, hogy csak kivizsgálásra.
A balesetben egy Opel Astra G, valamint egy Renault Clio ütközött össze, utóbbi jármű borult fel. Mindkét járművet tréler szállította el a helyszínről.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!